УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ

Контакти

Юридична адреса
81400, Львівська обл., м. Самбір, вул. Мазепи, 9
Телефони
Керівник
Швець Олександр Федорович
Код ЄДРПОУ20847098
Дата реєстрації20.08.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ» присвоєно код 20847098.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ» є Швець Олександр Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ» — Львівська обл., м. Самбір, вул. Мазепи, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах