ВОЯДЖЕР, ПРИВАТНЕ ТУРИСТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
79007, м. Львів, вул. Городоцька, 15
Бухгалтерія
Керівник
Башмет Володимир Айзікович
Бухгалтер
Віхляева Ірина Василівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20852171
Дата реєстрації14.02.1995
Дата оновлення26.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЯДЖЕР, ПРИВАТНЕ ТУРИСТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЯДЖЕР, ПРИВАТНЕ ТУРИСТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 20852171.

Керівником підприємства «ВОЯДЖЕР, ПРИВАТНЕ ТУРИСТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Башмет Володимир Айзікович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЯДЖЕР, ПРИВАТНЕ ТУРИСТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Львів, вул. Городоцька, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЯДЖЕР, ПРИВАТНЕ ТУРИСТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах