ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 255

Контакти

Юридична адреса
79049, Львівська обл., м. Львів, Сихівський р-н., ВУЛИЦЯ СКРИПНИКА, б. 17, корпус 445
Керівник
Куник Степан Романович
Код ЄДРПОУ20855940
Дата реєстрації29.12.1993
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 255» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 255» присвоєно код 20855940.

Керівником підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 255» є Куник Степан Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 255» — Львівська обл., м. Львів, Сихівський р-н., ВУЛИЦЯ СКРИПНИКА, б. 17, корпус 445.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 255»
Поділіться інформацією в соцмережах