БІЛОКАМІННИЙ, ПП

Контакти

Юридична адреса
80710, Львівська обл., Золочівський р-н, с. Білий Камінь
Телефони
Керівник
Бородинська Ганна Іванівна
Код ЄДРПОУ20858771
Дата реєстрації19.09.1994
Дата оновлення18.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БІЛОКАМІННИЙ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛОКАМІННИЙ, ПП» присвоєно код 20858771.

Керівником підприємства «БІЛОКАМІННИЙ, ПП» є Бородинська Ганна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛОКАМІННИЙ, ПП» — Львівська обл., Золочівський р-н, с. Білий Камінь.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛОКАМІННИЙ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах