ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ГОДЖАЄВА ЕЛЬЯРА ХИДИР ОГЛИ

Контакти

Юридична адреса
56575, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с-ще Тімірязєвка
Телефони
Керівник
Годжаєв Ельяр Ельярович
Код ЄДРПОУ20891484
Дата реєстрації30.03.1993
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ГОДЖАЄВА ЕЛЬЯРА ХИДИР ОГЛИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ГОДЖАЄВА ЕЛЬЯРА ХИДИР ОГЛИ» присвоєно код 20891484.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ГОДЖАЄВА ЕЛЬЯРА ХИДИР ОГЛИ» є Годжаєв Ельяр Ельярович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ГОДЖАЄВА ЕЛЬЯРА ХИДИР ОГЛИ» — Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с-ще Тімірязєвка.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ГОДЖАЄВА ЕЛЬЯРА ХИДИР ОГЛИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах