ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО- ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
56401, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт. Доманівка, вул. Ливадара О., 79
Телефони
Керівник
Власюк Володимир Дмитрович
Код ЄДРПОУ20893841
Дата реєстрації04.01.1995
Дата оновлення05.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО- ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО- ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20893841.

Керівником підприємства «ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО- ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Власюк Володимир Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО- ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт. Доманівка, вул. Ливадара О., 79.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО- ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах