ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "БУЛИК"

Контакти

Юридична адреса
56022, Миколаївська обл., Казанківський р-н., село Новоданилівка (Дмитро-Білівська с/р)
Телефони
Керівник
Булик Анатолій Павлович
Код ЄДРПОУ20897506
Дата реєстрації29.02.1996
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”БУЛИК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "БУЛИК"» присвоєно код 20897506.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "БУЛИК"» є Булик Анатолій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "БУЛИК"» — Миколаївська обл., Казанківський р-н., село Новоданилівка (Дмитро-Білівська с/р).

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”БУЛИК”»
Поділіться інформацією в соцмережах