УКРАЇНА, КП

Контакти

Юридична адреса
55104, Миколаївська обл., Кривоозерський р-н, смт. Криве Озеро, вул. Верхня, 3
Телефони
Керівник
Бондаренко Анатолій Федорович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20898701
Дата реєстрації02.11.1994
Дата оновлення01.08.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА, КП» присвоєно код 20898701.

Керівником підприємства «УКРАЇНА, КП» є Бондаренко Анатолій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА, КП» — Миколаївська обл., Кривоозерський р-н, смт. Криве Озеро, вул. Верхня, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах