ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДЕРЕВІНСЬКИЙ"

Контакти

Юридична адреса
56000, Миколаївська обл., Казанківський р-н, смт. Казанка, вул. Рози Люксембург, 12
Керівник
Деревінський Володимир Михайлович
Код ЄДРПОУ20898865
Дата реєстрації01.08.1996
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДЕРЕВІНСЬКИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДЕРЕВІНСЬКИЙ"» присвоєно код 20898865.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДЕРЕВІНСЬКИЙ"» є Деревінський Володимир Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ДЕРЕВІНСЬКИЙ"» — Миколаївська обл., Казанківський р-н, смт. Казанка, вул. Рози Люксембург, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДЕРЕВІНСЬКИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах