СВОБОДА, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
55104, Миколаївська обл., Кривоозерський р-н, смт. Криве Озеро, вул. Маяковського, 15 корп. А
Телефони
Керівник
Єрмаков В’ячеслав Костянтинович
Бухгалтер
Вівтюк Тетяна В’ячеславівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20898931
Дата реєстрації26.11.1991
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВОБОДА, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВОБОДА, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» присвоєно код 20898931.

Керівником підприємства «СВОБОДА, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» є Єрмаков В’ячеслав Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВОБОДА, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» — Миколаївська обл., Кривоозерський р-н, смт. Криве Озеро, вул. Маяковського, 15 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВОБОДА, ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах