ПРІОРІТЕТ-ПЛЮС, ПП

Контакти

Юридична адреса
54034, м. Миколаїв, вул. 11-а Подовжня, 31А, к. 206
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Горбіков Федір Юрійович
Бухгалтер
Горбіков Федор Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20899126
Дата реєстрації11.09.1996
Дата оновлення19.04.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРІОРІТЕТ-ПЛЮС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРІОРІТЕТ-ПЛЮС, ПП» присвоєно код 20899126.

Керівником підприємства «ПРІОРІТЕТ-ПЛЮС, ПП» є Горбіков Федір Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРІОРІТЕТ-ПЛЮС, ПП» — м. Миколаїв, вул. 11-а Подовжня, 31А, к. 206.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРІОРІТЕТ-ПЛЮС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах