РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ІМ’Я СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАРВАРИ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Корабельна, 46
Телефони
Керівник
Бойко Дмитро Олександрович
Код ЄДРПОУ20899221
Дата реєстрації08.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ІМ’Я СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАРВАРИ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ІМ’Я СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАРВАРИ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 20899221.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ІМ’Я СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАРВАРИ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Бойко Дмитро Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ІМ’Я СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАРВАРИ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Корабельна, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ІМ’Я СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАРВАРИ ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах