МІСЦЕВА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПІКЛУВАЛЬНИЙ ФОНД МИКОЛАЇВСЬКИХ ГІМНАЗІЇ № 2 ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ 1 СТУПЕНЯ № 59"

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 24
Телефони
Керівник
Кірюхін Олег Михайлович
Код ЄДРПОУ20899238
Дата реєстрації14.09.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІСЦЕВА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПІКЛУВАЛЬНИЙ ФОНД МИКОЛАЇВСЬКИХ ГІМНАЗІЇ № 2 ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ 1 СТУПЕНЯ № 59”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЦЕВА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПІКЛУВАЛЬНИЙ ФОНД МИКОЛАЇВСЬКИХ ГІМНАЗІЇ № 2 ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ 1 СТУПЕНЯ № 59"» присвоєно код 20899238.

Керівником підприємства «МІСЦЕВА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПІКЛУВАЛЬНИЙ ФОНД МИКОЛАЇВСЬКИХ ГІМНАЗІЇ № 2 ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ 1 СТУПЕНЯ № 59"» є Кірюхін Олег Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЦЕВА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПІКЛУВАЛЬНИЙ ФОНД МИКОЛАЇВСЬКИХ ГІМНАЗІЇ № 2 ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ 1 СТУПЕНЯ № 59"» — м. Миколаїв, вул. Адміральська, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСЦЕВА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПІКЛУВАЛЬНИЙ ФОНД МИКОЛАЇВСЬКИХ ГІМНАЗІЇ № 2 ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ 1 СТУПЕНЯ № 59”»
Поділіться інформацією в соцмережах