СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Інженерна, 1
Телефони
Керівник, директор
Бакалова Наталія Володимирівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20899385
Дата реєстрації22.09.1995
Дата оновлення04.08.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 20899385.

Керівником підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Бакалова Наталія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Миколаїв, вул. Інженерна, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах