ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА, ВАРВАРІВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ДЕРЖАВНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
54036, м. Миколаїв, вул. Поштова, 118
Керівник
Макаренко Ніна Іллівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20899505
Дата реєстрації21.11.1997
Дата оновлення29.10.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА, ВАРВАРІВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ДЕРЖАВНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА, ВАРВАРІВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ДЕРЖАВНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 20899505.

Керівником підприємства «ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА, ВАРВАРІВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ДЕРЖАВНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Макаренко Ніна Іллівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА, ВАРВАРІВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ДЕРЖАВНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — м. Миколаїв, вул. Поштова, 118.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА, ВАРВАРІВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ДЕРЖАВНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах