СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
57001, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт. Веселинове, вул. Леніна, 14
Телефони
Керівник
Дикусар Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ20899669
Дата реєстрації16.08.1996
Дата оновлення29.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 20899669.

Керівником підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» є Дикусар Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» — Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт. Веселинове, вул. Леніна, 14.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах