СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
57001, Миколаївська обл., Веселинівський р-н, смт. Веселинове, вул. Леніна, 14
Телефони
Керівник
Дикусар Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ20899669
Дата реєстрації16.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 20899669.

Керівником підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» є Дикусар Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» — Миколаївська обл., Веселинівський р-н, смт. Веселинове, вул. Леніна, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах