ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗОРЯ" МАШКІНА ОЛЕГА ФЕДОРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
55501, Миколаївська обл., Єланецький р-н, смт. Єланець, вул. Партизанська, 17
Телефони
Керівник
Машкін Олег Федорович
Код ЄДРПОУ20899706
Дата реєстрації17.05.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЗОРЯ” МАШКІНА ОЛЕГА ФЕДОРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗОРЯ" МАШКІНА ОЛЕГА ФЕДОРОВИЧА» присвоєно код 20899706.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗОРЯ" МАШКІНА ОЛЕГА ФЕДОРОВИЧА» є Машкін Олег Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗОРЯ" МАШКІНА ОЛЕГА ФЕДОРОВИЧА» — Миколаївська обл., Єланецький р-н, смт. Єланець, вул. Партизанська, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЗОРЯ” МАШКІНА ОЛЕГА ФЕДОРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах