ВАСИЛЬОК-3, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
57140, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Іванівка, вул. Степна, 45
Телефони
Керівник
Горлата Ольга Миколаївна
Код ЄДРПОУ20899853
Дата реєстрації27.03.2013
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВАСИЛЬОК-3, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАСИЛЬОК-3, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20899853.

Керівником підприємства «ВАСИЛЬОК-3, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Горлата Ольга Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАСИЛЬОК-3, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Іванівка, вул. Степна, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАСИЛЬОК-3, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах