ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НОВЕ".

Контакти

Юридична адреса
57154, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Крива Балка, вул. Кірова, 55
Керівник
Протченко Григорій Андрійович
Код ЄДРПОУ20899882
Дата реєстрації25.09.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”НОВЕ”.» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НОВЕ".» присвоєно код 20899882.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НОВЕ".» є Протченко Григорій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "НОВЕ".» — Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Крива Балка, вул. Кірова, 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”НОВЕ”.»
Поділіться інформацією в соцмережах