ДІАНА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
57164, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Зарічне, вул. Степова, 23
Телефони
Керівник
Колодієнко Олександр Петрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20899965
Дата реєстрації25.09.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДІАНА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІАНА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20899965.

Керівником підприємства «ДІАНА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Колодієнко Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІАНА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Зарічне, вул. Степова, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІАНА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах