БУЗЬКЕ-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв
Телефони
Керівник
Шкурат Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ20900094
Дата реєстрації27.08.1999
Дата оновлення10.10.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУЗЬКЕ-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУЗЬКЕ-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 20900094.

Керівником підприємства «БУЗЬКЕ-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Шкурат Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУЗЬКЕ-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Миколаїв.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУЗЬКЕ-2, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах