ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "СТЕПНОЕ" РИБОРАК Ю. Б.

Контакти

Юридична адреса
57171, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Шурине
Телефони
Керівник
Риборак Юрій Борисович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20900131
Дата реєстрації18.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”СТЕПНОЕ” РИБОРАК Ю. Б.» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "СТЕПНОЕ" РИБОРАК Ю. Б.» присвоєно код 20900131.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "СТЕПНОЕ" РИБОРАК Ю. Б.» є Риборак Юрій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "СТЕПНОЕ" РИБОРАК Ю. Б.» — Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Шурине.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”СТЕПНОЕ” РИБОРАК Ю. Б.»
Поділіться інформацією в соцмережах