ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БУЧУШКАН ОЛЬГА ПЕТРІВНА

Контакти

Юридична адреса
57164, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Зарічне
Керівник
Бучушкан Ольга Петрівна
Код ЄДРПОУ20900326
Дата реєстрації18.11.1994
Дата оновлення29.02.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БУЧУШКАН ОЛЬГА ПЕТРІВНА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БУЧУШКАН ОЛЬГА ПЕТРІВНА» присвоєно код 20900326.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БУЧУШКАН ОЛЬГА ПЕТРІВНА» є Бучушкан Ольга Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БУЧУШКАН ОЛЬГА ПЕТРІВНА» — Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Зарічне.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БУЧУШКАН ОЛЬГА ПЕТРІВНА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах