ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВЕСНА".

Контакти

Юридична адреса
57116, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Михайлівка, вул. Зарічна, 1
Телефони
Керівник
Кисільов Сергій Анатолійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20900935
Дата реєстрації29.06.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВЕСНА”.» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВЕСНА".» присвоєно код 20900935.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВЕСНА".» є Кисільов Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВЕСНА".» — Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Михайлівка, вул. Зарічна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВЕСНА”.»
Поділіться інформацією в соцмережах