ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВІКТОРІЯ” РОЖНОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ІЛЛІОДОРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Баштанський р-н, м. Новий Буг, вул. Фрунзе, 11
Телефони
Керівник, директор
Рожновська Ганна Іванівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20901356
Кількість працівників1 чол.
Дата реєстрації02.02.1994
Дата оновлення30.07.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВІКТОРІЯ” РОЖНОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ІЛЛІОДОРОВИЧА» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВІКТОРІЯ” РОЖНОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ІЛЛІОДОРОВИЧА» присвоєно код 20901356.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВІКТОРІЯ” РОЖНОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ІЛЛІОДОРОВИЧА» є Рожновська Ганна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВІКТОРІЯ” РОЖНОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ІЛЛІОДОРОВИЧА» — Миколаївська обл., Баштанський р-н, м. Новий Буг, вул. Фрунзе, 11.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВІКТОРІЯ” РОЖНОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ІЛЛІОДОРОВИЧА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах