ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" ВОЛЯНСЬКОГО ВАСИЛЯ ГЕОРГІЙОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Якіра, 21а
Керівник
Волянський Василь Георгійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20901490
Дата реєстрації06.04.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МРІЯ” ВОЛЯНСЬКОГО ВАСИЛЯ ГЕОРГІЙОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" ВОЛЯНСЬКОГО ВАСИЛЯ ГЕОРГІЙОВИЧА» присвоєно код 20901490.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" ВОЛЯНСЬКОГО ВАСИЛЯ ГЕОРГІЙОВИЧА» є Волянський Василь Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" ВОЛЯНСЬКОГО ВАСИЛЯ ГЕОРГІЙОВИЧА» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Якіра, 21а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МРІЯ” ВОЛЯНСЬКОГО ВАСИЛЯ ГЕОРГІЙОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах