ЦЕЗАР-ЛЮКС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Леніна, 20
Телефони
Керівник
Бойко Людмила Олексіївна
Бухгалтер
Волкова Валентина Назарівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20901596
Дата реєстрації23.01.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕЗАР-ЛЮКС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕЗАР-ЛЮКС, ТОВ» присвоєно код 20901596.

Керівником підприємства «ЦЕЗАР-ЛЮКС, ТОВ» є Бойко Людмила Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕЗАР-ЛЮКС, ТОВ» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Леніна, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕЗАР-ЛЮКС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах