НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Грушевського, 2
Керівник
Бабич Тетяна Миколаївна
Код ЄДРПОУ20901679
Дата реєстрації30.08.2013
Дата оновлення24.07.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ» присвоєно код 20901679.

Керівником підприємства «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ» є Бабич Тетяна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Грушевського, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах