ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬНЕ" КЛИМІК НАДІЇ ІВАНІВНИ

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Харчука, 31, к. 39
Телефони
Керівник
Климік Надія Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20901685
Дата реєстрації22.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІК НАДІЇ ІВАНІВНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬНЕ" КЛИМІК НАДІЇ ІВАНІВНИ» присвоєно код 20901685.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬНЕ" КЛИМІК НАДІЇ ІВАНІВНИ» є Климік Надія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬНЕ" КЛИМІК НАДІЇ ІВАНІВНИ» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Харчука, 31, к. 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІК НАДІЇ ІВАНІВНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах