СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬНЕ" КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Червоний Ряд, 30
Телефони
Керівник
Климік Валентина Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20901704
Дата реєстрації22.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬНЕ" КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА» присвоєно код 20901704.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬНЕ" КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА» є Климік Валентина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ВІЛЬНЕ" КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Червоний Ряд, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах