СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Баштанський р-н, м. Новий Буг, вул. Червоний Ряд, 30
Телефони
Керівник
Климік Валентина Миколаївна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ20901704
Дата реєстрації22.03.1993
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА» присвоєно код 20901704.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА» є Климік Валентина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА» — Миколаївська обл., Баштанський р-н, м. Новий Буг, вул. Червоний Ряд, 30.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”ВІЛЬНЕ” КЛИМІКА ГРИГОРІЯ ПЕТРОВИЧА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах