ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗОРЯ СТЕПУ" МАМАЛИГИ М.С.

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Куйбишева, 30, к. 8
Телефони
Керівник
Мамалига Микола Семенович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20901745
Дата реєстрації03.03.1994
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЗОРЯ СТЕПУ” МАМАЛИГИ М.С.» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗОРЯ СТЕПУ" МАМАЛИГИ М.С.» присвоєно код 20901745.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗОРЯ СТЕПУ" МАМАЛИГИ М.С.» є Мамалига Микола Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗОРЯ СТЕПУ" МАМАЛИГИ М.С.» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Куйбишева, 30, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ЗОРЯ СТЕПУ” МАМАЛИГИ М.С.»
Поділіться інформацією в соцмережах