ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДУБОВИЙ” ДУБОВОГО ІВАНА ФЕДОРОВИЧА”

Контакти

Юридична адреса
55637, Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Ганнівка
Керівник
Дубова Надія Іванівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ20901892
Дата реєстрації16.05.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДУБОВИЙ” ДУБОВОГО ІВАНА ФЕДОРОВИЧА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДУБОВИЙ” ДУБОВОГО ІВАНА ФЕДОРОВИЧА”» присвоєно код 20901892.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДУБОВИЙ” ДУБОВОГО ІВАНА ФЕДОРОВИЧА”» є Дубова Надія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДУБОВИЙ” ДУБОВОГО ІВАНА ФЕДОРОВИЧА”» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Ганнівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ДУБОВИЙ” ДУБОВОГО ІВАНА ФЕДОРОВИЧА”»
Поділіться інформацією в соцмережах