СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РІВНОГО ВОЛОДИМИРА ГРИГОРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, пл. Свободи, 37, к. 3
Телефони
Керівник
Русу Інна Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20901981
Дата реєстрації26.08.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РІВНОГО ВОЛОДИМИРА ГРИГОРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РІВНОГО ВОЛОДИМИРА ГРИГОРОВИЧА» присвоєно код 20901981.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РІВНОГО ВОЛОДИМИРА ГРИГОРОВИЧА» є Русу Інна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РІВНОГО ВОЛОДИМИРА ГРИГОРОВИЧА» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, пл. Свободи, 37, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО РІВНОГО ВОЛОДИМИРА ГРИГОРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах