ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ХАМЧИЧА МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
55644, Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Шевченкове
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Хамчич Сергій Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20902035
Дата реєстрації19.11.1993
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ХАМЧИЧА МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ХАМЧИЧА МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА» присвоєно код 20902035.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ХАМЧИЧА МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА» є Хамчич Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ХАМЧИЧА МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, с. Шевченкове.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ХАМЧИЧА МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах