ЦЕРКВА СВЯТОГО АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА

Контакти

Юридична адреса
56653, Миколаївська обл., Новоодеський р-н, с. Себине, вул. Леніна, 18а
Телефони
Керівник
Наклюцький Степан Миколайович
Код ЄДРПОУ20903224
Дата реєстрації03.01.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕРКВА СВЯТОГО АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕРКВА СВЯТОГО АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА» присвоєно код 20903224.

Керівником підприємства «ЦЕРКВА СВЯТОГО АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА» є Наклюцький Степан Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕРКВА СВЯТОГО АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА» — Миколаївська обл., Новоодеський р-н, с. Себине, вул. Леніна, 18а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕРКВА СВЯТОГО АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА»
Поділіться інформацією в соцмережах