НЕПТУН, ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ СУДНОВЛАСНИКІВ ПРИЧАЛУ №334, ГО

Контакти

Юридична адреса
57500, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Бугська, 78
Телефони
Керівник, директор
Познанський Володимир Миколайович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20903514
Дата реєстрації17.06.1992
Дата оновлення26.08.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «НЕПТУН, ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ СУДНОВЛАСНИКІВ ПРИЧАЛУ №334, ГО» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕПТУН, ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ СУДНОВЛАСНИКІВ ПРИЧАЛУ №334, ГО» присвоєно код 20903514.

Керівником підприємства «НЕПТУН, ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ СУДНОВЛАСНИКІВ ПРИЧАЛУ №334, ГО» є Познанський Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕПТУН, ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ СУДНОВЛАСНИКІВ ПРИЧАЛУ №334, ГО» — Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Бугська, 78.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «НЕПТУН, ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ СУДНОВЛАСНИКІВ ПРИЧАЛУ №334, ГО». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах