ТАВРІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
57546, Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Острівка
Керівник
Щукін Олександр Олександрович
Код ЄДРПОУ20903782
Дата реєстрації30.01.1995
Дата оновлення22.06.2004
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТАВРІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАВРІЯ, ТОВ» присвоєно код 20903782.

Керівником підприємства «ТАВРІЯ, ТОВ» є Щукін Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАВРІЯ, ТОВ» — Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Острівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАВРІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах