МЕХЕДА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
57530, Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Благодатне
Телефони
Керівник
Чашка Ганна Миколаївна
Код ЄДРПОУ20904005
Дата реєстрації20.12.2013
Дата оновлення19.03.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЕХЕДА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕХЕДА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20904005.

Керівником підприємства «МЕХЕДА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Чашка Ганна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕХЕДА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Благодатне.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕХЕДА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах