СУЗІР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
57550, Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Куцуруб, вул. Очаківська, 163
Керівник
Горгуленко Іван Дмитрович
Код ЄДРПОУ20904175
Дата реєстрації20.03.1995
Дата оновлення23.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СУЗІР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СУЗІР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20904175.

Керівником підприємства «СУЗІР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Горгуленко Іван Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СУЗІР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Куцуруб, вул. Очаківська, 163.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СУЗІР’Я, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах