КВАНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
57545, Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Дмитрівка, вул. Набережна, 21
Керівник
Калініна Лідія Станиславівна
Код ЄДРПОУ20904270
Дата реєстрації18.05.1995
Дата оновлення22.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КВАНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КВАНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20904270.

Керівником підприємства «КВАНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Калініна Лідія Станиславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КВАНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Дмитрівка, вул. Набережна, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КВАНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах