ТЕМП, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Будівельників, 31, к. 98
Телефони
Керівник
Савостін Віталій Леонідович
Код ЄДРПОУ20904353
Дата реєстрації13.06.1995
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕМП, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕМП, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 20904353.

Керівником підприємства «ТЕМП, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Савостін Віталій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕМП, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Будівельників, 31, к. 98.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕМП, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах