ТЕЛЕКОМ-1, ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, шосе Підгороднянське, 13
Керівник, директор
Заброда Олександр Вікторович
Бухгалтер
Матлаш Зоя Степанівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ20904790
Кількість працівників5 чол.
Дата реєстрації17.01.1995
Дата оновлення23.06.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ТЕЛЕКОМ-1, ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕЛЕКОМ-1, ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 20904790.

Керівником підприємства «ТЕЛЕКОМ-1, ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» є Заброда Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕЛЕКОМ-1, ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО» — Миколаївська обл., м. Первомайськ, шосе Підгороднянське, 13.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ТЕЛЕКОМ-1, ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ, КОМАНДИТНЕ ТОВАРИСТВО». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах