ЗЕЛЕНА НИВА, АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Чкалова, 12
Телефони
Керівник
Бацько Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ20904838
Дата реєстрації10.03.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗЕЛЕНА НИВА, АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕЛЕНА НИВА, АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 20904838.

Керівником підприємства «ЗЕЛЕНА НИВА, АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ» є Бацько Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕЛЕНА НИВА, АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ» — Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Чкалова, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕЛЕНА НИВА, АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах