ПІДГОРОДНЯНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОМАШКА" ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
55222, Миколаївська обл., Первомайський р-н, смт. Підгородна, вул. Шкільна, 24а
Телефони
Керівник
Громиченко Ольга Юріївна
Код ЄДРПОУ20904904
Дата реєстрації03.01.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІДГОРОДНЯНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РОМАШКА” ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДГОРОДНЯНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОМАШКА" ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 20904904.

Керівником підприємства «ПІДГОРОДНЯНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОМАШКА" ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Громиченко Ольга Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДГОРОДНЯНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОМАШКА" ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Миколаївська обл., Первомайський р-н, смт. Підгородна, вул. Шкільна, 24а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДГОРОДНЯНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”РОМАШКА” ПІДГОРОДНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах