ОЛЕКСАНДР, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
55236, Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Підгір’я
Телефони
Керівник
Яровенко Олександр Михайлович
Код ЄДРПОУ20905447
Дата реєстрації29.04.1993
Дата оновлення17.05.2001

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОЛЕКСАНДР, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЛЕКСАНДР, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20905447.

Керівником підприємства «ОЛЕКСАНДР, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Яровенко Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЛЕКСАНДР, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Підгір’я.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЛЕКСАНДР, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах