ІЗАБЕЛЛА, САДОВЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
57300, Миколаївська обл., Снігурівський р-н, м. Снігурівка, вул. Виноградна, 12
Телефони
Керівник
Орленко Сергій Вікторович
Код ЄДРПОУ20905950
Дата реєстрації03.05.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІЗАБЕЛЛА, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЗАБЕЛЛА, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 20905950.

Керівником підприємства «ІЗАБЕЛЛА, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» є Орленко Сергій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЗАБЕЛЛА, САДОВЕ ТОВАРИСТВО» — Миколаївська обл., Снігурівський р-н, м. Снігурівка, вул. Виноградна, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЗАБЕЛЛА, САДОВЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах