МИХАИЛ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
57372, Миколаївська обл., Снігурівський р-н, с. Галаганівка
Керівник
Перепелиця Тетяна Трохимівна
Код ЄДРПОУ20906048
Дата реєстрації11.09.1995
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МИХАИЛ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИХАИЛ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 20906048.

Керівником підприємства «МИХАИЛ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Перепелиця Тетяна Трохимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИХАИЛ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Снігурівський р-н, с. Галаганівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИХАИЛ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах