САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО "ЯГОДКА"

Контакти

Юридична адреса
57300, Миколаївська обл., Снігурівський р-н, м. Снігурівка, вул. Суворова, 98, к. 3
Керівник
Бєляєв Микола Іванович
Код ЄДРПОУ20906919
Дата реєстрації23.09.1991
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО ”ЯГОДКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО "ЯГОДКА"» присвоєно код 20906919.

Керівником підприємства «САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО "ЯГОДКА"» є Бєляєв Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО "ЯГОДКА"» — Миколаївська обл., Снігурівський р-н, м. Снігурівка, вул. Суворова, 98, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО ”ЯГОДКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах