ЮВІС ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
56500, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. СИНЯКОВА, б. 6 /1
Телефони
Керівник
Літвінова Оксана Валеріївна
Код ЄДРПОУ20907311
Дата реєстрації18.10.1994
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮВІС ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮВІС ЛТД, ТОВ» присвоєно код 20907311.

Керівником підприємства «ЮВІС ЛТД, ТОВ» є Літвінова Оксана Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮВІС ЛТД, ТОВ» — Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. СИНЯКОВА, б. 6 /1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮВІС ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах