ВОЗНЕСЕНСЬКЕ ВИРОБНИЧО-ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ МП ”ДІАЛОН”

Контакти

Юридична адреса
56500, Миколаївська обл., м. Вознесенськ
Керівник
Луданов Володимир Павлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ20907966
Дата реєстрації21.05.1991
Дата оновлення07.12.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВОЗНЕСЕНСЬКЕ ВИРОБНИЧО-ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ МП ”ДІАЛОН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЗНЕСЕНСЬКЕ ВИРОБНИЧО-ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ МП ”ДІАЛОН”» присвоєно код 20907966.

Керівником підприємства «ВОЗНЕСЕНСЬКЕ ВИРОБНИЧО-ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ МП ”ДІАЛОН”» є Луданов Володимир Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЗНЕСЕНСЬКЕ ВИРОБНИЧО-ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ МП ”ДІАЛОН”» — Миколаївська обл., м. Вознесенськ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЗНЕСЕНСЬКЕ ВИРОБНИЧО-ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ МП ”ДІАЛОН”»
Поділіться інформацією в соцмережах